Міжнародні проекти

“Face to Faith” – міжнародний проект, який об’єднує світ.

В Созонівському НВК стартує міжнародний проект “Face to Faith”, ініційований благодійним фондом Тоні Блера. Мета програми – єднання людей для побудови кращого світу на принципах таких загальнолюдських цінностей, як повага, толерантність, довіра, які допомагають подолати  стереотипи та непорозуміння.

19 квітня відбулася міжнародна учнівська Skype конференція зі школами Італії та України, зокрема таких міст як Харків, Кривий ріг,в якій взяли участь учні 7-8 класів Созонівського НВК під керівництвом вчителя англійської мови Компаніченко Яни Миколаївни. Діти мали унікальну можливість поспілкуватися з однолітками на тему  «Фестивалі», висловити свої думки, побажання та обмінятися враженнями.
Також учасники проекту протягом чотирьох тижнів обговорюють в блозі тему «Навколишнє середовище» із дітьми з Йорданії, Пакістану та України. Одна з цілей Team Blogging – включення учнів в життя суспільства. Ведення блогу дозволяє кожному учневі взяти участь у дискусії, що відкриває нові перспективи для навчання. За допомогою блогів група дітей переходить свої фізичні кордони і розширюється до нескінченної інтернаціональної аудиторії.
Куратор Компаніченко Я.М.




На передодні міжнародного дня Миру, який відзначається 21 вересня, в Созонівському НВК 22 вересня відбулася Skype конференція в рамках проекту Global generation на тему Peace and Reconciliation під керівництвом вчителя англійської мови Я.М. Компаніченко. Учні 8-9 класів спілкувалися іноземною мовою в режимі онлайн зі своїми однолітками із України та Об’єднаних Арабських Еміратів.
Школярі обговорювали проблеми миру, шляхи подолання конфліктів, ділилися власними враженнями та відчуттями. Дана відео конференція стала підґрунтям нових стосунків між дорослими та дітьми, вчителями та учнями, в основі яких лежить взаємоповага, формування нової системи моральних цінностей, розуміння єдності, цілісності та взаємозалежності сучасного світу.


Куратор Компаніченко Я.М.


31 жовтня 2016 року в Созонівському НВК відбулася міжнародна відеоконференція в рамках проекту Global Generation на тему: «Спільний світ і співчуття». Учні в режимі он-лайн спілкувалися англійською мовою з однолітками з Індії та Єгипту, висловлюючи власні роздуми та враження.
Тема конференції є досить актуальною, адже феномен співчуття, звертає на себе увагу передусім тим, що у різних культурах, релігіях, етичних системах, котрі взаємопов’язані між собою у вирішенні багатьох принципових моральних проблем, вияв співчуття безумовно визнається як ознака високого духовного розвитку особистості, як міра її людяності.
Учасники проекту ділилися власними спогадами із життя, думками, задавали запитання, толерантно і з повагою коментували один одного. Школярі отримали досвід міжнародного співробітництва, налагодили нові знайомства на основі взаємоповаги та взаєморозуміння.
Попереду безліч нових тем для обговорення, ще більше міжнародних зустрічей, ще більше нових друзів!


                                                                                           Куратор Компаніченко Я.М.


23 січня 2017 року в Созонівському НВК відбулася відеоконференція в рамках гуманітарного проекту Global Generation на тему: ‘Faith, Values and community’, в якій приймали участь учні України та Кенії (Aga Khan Academy Mombasa).
Школярі мали чудову нагоду глибше дослідити свої культурні та національні цінності, обмінятися досвідом та враженнями, отримати нові знання, взаємодіяти з ровесниками Європейської країни, що є надзвичайно актуальним сьогодні.
Global Generation – це мотивація школярів для навчання іноземної мови, адже вони мають можливість побачити, що англійська мова є мовою міжнародного спілкування. Даний проект має дивовижну силу. Він відкриває для учнів з усієї землі маленьке віконечко, з якого видно не лише батьківщину, а весь світ!

                                                                                           Куратор Компаніченко Я.М.




14 березня 2017 року в Созонівському НВК відбулася відеоконференція в рамках гуманітарного проекту Global Generation на тему: ‘Human Rights: Hate Speech’ («Права людини: мова ворожнечі»), в якій приймали участь учні України, Ізраїлю та Італії під керівництвом Fendra Kus Nuryadi.
“Мова ворожнечі” є новим терміном в українському суспільстві, однак проблеми, які криються під цим поняттям, існують вже довгий час, а сьогодні набувають ще більшої актуальності.
Протягом 90 хвилин учні віком 12-14 років обговорювали англійською мовою різні ситуації з життя, які виникають внаслідок образи, негативних емоцій та небажанння чути одне одного. Учасники конференції підкреслювали, що у суспільстві має бути розуміння – чому виникає мова ворожнечі та до чого вона може призвести.
Школярі за допомогою мови міжнародного спілкування та дружнього діалогу взаємодіяли з ровесниками Європейських країн, отримали нові знання та позитивні враження!
   Куратор Компаніченко Я.М.


Немає коментарів:

Дописати коментар